Startlijst groepsdressuurwedstrijd 4 februari 2018

De startlijst voor de groepsdressuurwedstrijd van zondag 4 februari is bekend.

Het inschrijfgeld voor de wedstrijd is €6,00 voor de pony's en €7,00 voor de paarden. Dit kun je tijdens de wedstrijddag betalen.

Als je op de startlijst staat maar je kunt niet komen, kun je het inschrijfgeld achteraf betalen bij Bianca Bakker.

Zorg dat je op tijd aanwezig bent.

De pony's starten om 9:00 uur
De paarden starten om 18:00 uur

Pony's:

Klasse L / M / Z (start om 9:00 uur)

Groep 1     Groep 2  
Mirjam Nieuwhof Forever   Sigrid Wip Moonlight
Aletta v/d Bosch Muriël   Jitske Bakker Tosca
Mare Brandenburgh Jannes   Amber Vis  
Elles Hielkema Vianka   Oliwia Szulinska Lola
      Sara Redlinska Jannes
      Rachel Veenstra Muriël
         
Groep 3     Groep 4  
Anthe Marije Stapensea Lola   Éowyn v/d Kooi Lola
Marlies Wiersma Jannes   Jaimy Stork Tosca
Myrthe de Vries Moonlight   Ninthe Polstra Moonlight
Michelle de Ruiter Vianca   Bente Reitsma Totilas
      Philine Hofman Vianca
      Welmoed de Vries Muriël
         
Groep 5
    Groep 6
 
Felienne Kuiken Forever   Anneke Lep Vianca
Janna Plat Roxy   Ylana v/d Hoek Jannes
Ylva Postma Tosca   Karin Andringa Anna
Mare Toering Totilas   Desiree Zijlstra Lola
      Ilse Schiphof Prinses
      Isa Lautenbach Moonlight
      Shannon Antonisse Whoopy
      Fenna van Bijnen Totilas
         
Groep 7
    Groep 8
 
Dian Papa Lola   Kris Torensma Moonlight
Eliza Timmer Tosca   Maite Stienstra Jannes
Eline Vennema Jannes   Nynke Wadman Lola
      Yfke Wadman Tosca
      Joanne Hoeksma Shadow
      Dilaya Hiemstra Vianca
         
Groep 9     Groep 10  
Hanna Gerlind Ekema     Emma Pijlman Forever
Hilde Ekema Muriël   Aeryn v/d Aker Margriet
Anna Froukje Hoeksma Tjerk   Levi Veenstra Prinses
Maimouna Sylla Moonlight   Sophie Sjoerdsma Roxy
Isis v/d Woude Vianca   Femke Duyster Jannes
      Froukje Groeneveld Whoopy
      Iris Jellesma Totilas
         
Groep 11     Groep 12  
Berna Sierksma Totilas   Eva van Marrum Tosca
Berber Swart Vianca   Naomi Bergstra Whoopy
Femke Botma Anna   Nathalie Muller Anna
Nina de Jong Moonlight   Hannah Osinga Roxy
Tjeska Bijlsma Muriël   Siebrich Osinga Prinses
Rianne Osinga Jannes   Daisy Dijkstra Vianca
         
Groep 13 (M)     Groep 14 (Z)  
Marjolein Veenstra Moonlight   Amy Tuit Prinses
Marrit Venema Jannes   Edona Dobratiqi Jannes
Anne Marrit Tjemmes Lola   Esmee Ertem Moonlight
Ilse Dorenbos Vianca   Tabe Annema Totilas
Sanne Dorenbos Tosca   Noor Reijers Shadow
      Malissa Verbeek Kantje
         
Prijsuitreiking!!!

Klasse B (start om ± 13:00 uur)

Groep 1     Groep 2  
Boukje v/d Veen Margriet   Jelke Bakker Roxy
Marin van Zuidam Muriël   Anna-Mirthe Huizenga Totilas
Fenna Stavleu Prinses   Tessa Siersema Moonlight
Linde Hofman Forever   Emma Kroeze Jannes
      Annalies de Vries Whoopy
      Hedwig Bakker  
         
Groep 3     Groep 4  
Baukje Rinske van Gunst Prinses   Myrthe Wijnandts Totilas
Linke Jensma Totilas   Senna Keizer Prinses
Lianne de Bruijn Anna   Amarins Keizer Forever
Ilja Bouma Whoopy   Cheryl Antonisse Margriet
Doutzen Kleiterp Moonlight   Sanne Nicolai Jannes
Dewi Kool Tosca      
         
Groep 5     Groep 6  
Tycho Looijenga Snuitje   Bea Visser Vianca
Aïsha Vellinga Roxy   Benthe Zoodsma Kiki
Nynke Born Forever   Sijbrigje v/d Woude Margriet
Nynke Smit Whoopy   Lotte Huisjes Jannes
Eva Vet Muriël   Marije Oostenrijk Prinses
Daniek Draaisma Margriet      
         
Prijsuitreiking!!!

Klasse BB (start om ± 15:00 uur)

Groep 1     Groep 2  
Fenna Bosma Forever   Fenna Oost Prinses
Margryt Meijer Margriet   Irsa Nauta Forever
Lente Bakker Snuitje   Yara Jansen Snuitje
Isa Riemersma Muriël   Naomi v/d Meulen Roxy
Nina Schumans Kiki   Reante Brandsma Muriël
Freya Heere Prinses   Esmena Teunissen Jannes
Lisa v/d Wal Roxy   Berber Regnerus Margriet
         
Groep 3
    Groep 4
 
Elza Holwerda Margriet   Julia de Haan Muriël
Marenthe Giesing Prinses   Jildou Tjoelker Prinses
Hein v/d Veen Roxy   Marije Osinga Roxy
Anna Gelske de Boer Snuitje   Femke Hofman Jannes
Marisa de Vries Muriël   Noor van Kammen Forever
      Lize de Vries Margriet
         
Groep 5
    Groep 6
 
Tiara Wijbenga Muriël   Anouk Tytsma Snuitje
Lisanne Wielinga Macho   Myrthe Bosma Kiki
Renske Knijft Margriet   Amarens v/d Valk Forever
Mirva v/d Woude Prinses   Sanne v/d Woude Roxy
Mariam Sylla Roxy   Ismay de Wit Margriet
Douwe Lodder Snuitje   Jesse Jan Anjema Prinses
Desi van Lier Whoopy      
         
Groep 7        
Samantha Mansens Prinses      
Jette Wolters Snuitje      
Delano Martis Whoopy      
Raishantely Martis Margriet      
Anny Hoekstra Forever      
Danielle Ensing Roxy      
Fleur Buijs Macho      
         
Prijsuitreiking!!!

Paarden:

Klasse Z (start om 18:00 uur)

Groep 1
    Groep 2  
Milan Kuiper     Margriet de Vries Esther
Esther Wierda Sandro   Jet Velzeboer Bravour
Marco Wierda Nobel   Jildau de Wit Hadiessa
Anna Olteanu Rolinda   Ben Adriaansz Sandro
Christina Antonescu Esther   Ilje Jellema Nobel
Grietine v/d Plaats Hadiessa   Jildau Renders Rolinda
      Fenna Vellinga Gransiska
         
Groep 3        
Carmen Bokma Rolinda      
Bianca Bakker Gransiska      
Steven v/d Leck Nobel      
Mariska Westmaas First Z      

Klasse M

Groep 1
    Groep 2
 
Alex Schootstra Maamke   Masha Ahmetasevic Norbert
Antje Poppinga     Caroline Alberts Bravour
Jacobien Ferwerda Robin   Laura Bakker Nobel
Tobias Ferwerda Jolien   Sandra Wijbenga Gransiska
         
Groep 3
       
Samantha Kuipers Sandro      
Cindy van Dijk Shadow      
Nicole Schievink Nobel      
Hester Blom Norbert      
Hetty de Wit        
Julie Wesselink Esther      

Klasse L

Groep 1     Groep 2  
Noa Hoekstra Rolinda   Maike Voolstra Orlando
Cecile del Grosso Gransiska   Nicole Heiligers Nobel
Monique Zijlstra Orlando   Anna v/d Veen Gransiska
Hilda Voolstra Haddiesa   Marleen v/d Meulen Haddiesa
         
Groep 3     Groep 4  
Elly Peninga Esther   Angela Dijkstra Rolinda
Anneke de Vries Gransiska   Hedzer Klarenbeek Esther
Mariska van Kleef Bravour   Mascha Terlouw Maaike
Sadyah Rosema Nobel   Anneke Roedema Gransiska
      Naomi Bouma Nobel

Klasse BB/B

Groep 1     Groep 2  
Joke v/d Heide Shadow   Sandra de Vries Bravour
Erika Venis Sandro   Tawina Mooij Esther
Tanja Hengst Haddiesa   Annette van Dolder Haddiesa
Nathasja v/d Heide Orlando   Rob van Dalen Sandro
Jetty Brandsma Rolinda   Ilse Kooiker Shadow
      Gaby Bergman Rolinda
         
Groep 3 (BB)        
Therese Bouwens Sandro      
Tessa Kramer        
Nadine Beusen        
Trynke Sjoerdsma        
Mina Hielkema        
         
Prijsuitreiking!!!