Startlijst springwedstrijd 18 maart 2018

De startlijst voor de springwedstrijd van zondag 18 maart is bekend.

Het inschrijfgeld voor de wedstrijd is €6,00 voor de pony's en €7,00 voor de paarden. Dit kun je tijdens de wedstrijddag betalen.

Als je op de startlijst staat maar je kunt niet komen, kun je het inschrijfgeld achteraf betalen bij Bianca Bakker.

Zorg dat je op tijd aanwezig bent.

De pony's starten om 13:00 uur

De paarden starten om 19:30 uur

Pony's:

Klasse L/M (start om 13.00 uur)
Klassiek parcours met ingebouwde barrage

1. Isa Reitsma Jannes
2. Esmee Ertem Tosca
3. Doutzen Kleiterp Moonlight
4. Dewi Kool Whoopy
5. Eowyn v/d Kooi Jannes
6. Jaimy Stork Tosca
7. Anne-marit Tjemmes Moonlight
8. Luawina Riemersma Anna
9. Lisa Jensma Rolinda
10. Felienne Kuiken Jannes
11. Anneke Lep Tosca
12. Nina de Jong Moonlight
13. Danique Schots Whoopy
14. Amy Tuit Kantje
15. Maite Stienstra Jannes
16. Nynke Wadman Tosca
17. Kris Torensma Moonlight
18. Malissa Verbeek Kantjeboord
19. Eliza Timmer Lola
20. Mieke Wierda Tosca
21. Tabe Annema (M) Jannes
Prijsuitreiking!!!

Klasse B (start om +/-14:15 uur)
Klassiek parcours direct op tijd

1. Annalies de Vries Moonlight
2. Bonita de Vries Forever
3. Anna Mirthe Huizenga Jannes
4. Karin Andringa Anna
5. Isis v/d Woude Jannes
6. Daisy Dijkstra Prinses
7. Levi Veenstra Muriël
8. Sophie Sjoerdsma Whoopie
9. Jesse Jan Anjema Muriël
10. Maimouna Sylla Jannes
11. Yfke Wadman Tosca
12. Tessa Siersema Moonlight
13. Dian Papa Prinses
14. Bente Reitsma Jannes
15. Benthe Zoodsma Margriet
16. Eline Vennema Moonlight
17. Emma Kroeze Margriet
18. Rachel Veenstra Muriël
19. Lineke Jensma Jannes
20. Mare Toering Tosca
21. Janna Plat Lola
22. Hanna Ekema Nayla
23. Hilde Ekema Lola
24. Lotte Huisjes Margriet
25. Gerianne Posthumus Anna
26. Marin van Zuidam Muriël
27. Boukje v/d Veen Roxy
28. Fenna van Bijnen Lola
29. Demi Mosselman Moonlight
Prijsuitreiking!!!

Klasse BB (start om +/- 16:00 uur)
Klassiek parcours direct op tijd

1. Yara Jansen Snuitje
2. Anny Hoekstra Roxy
3. Nynke Smit Whoopie
4. Noor van Kammen Margriet
5. Myrthe Bosma Muriël
6. Amarens v/d Valk Roxy
7. Samantha Mansens Snuitje
8. Delano Martis Whoopie
9. Tycho Looijenga Snuitje
10. Julia de Haan Margriet
11. Hein v/d Veen Roxy
12. Senna de Vries Stacey
13. Jette Wolters Snuitje
14. Raishantaly Martis Roxy
15. Fleur Buijs Snuitje
16. Linde Hofman Margriet
17. Anna de Boer Macho
18. Jildou Tjoelker Margriet
19. Sanne Nicolay Anna
20. Roos van Remundt Margriet
21. Marije Osinga Roxy
22. Lenthe Bakker Margriet
23. Herre Koenen Jannes
24. Tiara Wijbenga Muriël
25. Janny Valk Jannes
26. Janne Bo de Vries Margriet
27. Marije Oostenrijk Prinses
28. Daniek Draaisma Muriël
29. Sanne v/d Woude Roxy
30. Lize de Vries Margriet
31. Sanne Buijse Muriël
32. Douwe Lodder Margriet
33. Esmena Teunissen Jannes
34. Lisanne Wielinga Margriet
Prijsuitreiking!!!

Klasse C (start om +/- 18:00 uur)
Klassiek parcours met rijstijlbeoordeling

1. Kishandy Strickx Jannes
2. Jennifer v/d Brug Macho
3. Baukje Palsma Snuitje
4. Irsa Nauta Forever
5. Silke Rinsma Jannes
6. Kianne Rijpstra Margriet
7. Femke Luik Macho
8. Fenna Verbeek Vianca
9. Sara Diekstra Margriet
10. Fabienne de Jong Forever
11. Terra Finnema Macho
12. Ylse v/d Bij Margriet
13. Fenna Oost Whoopy
Prijsuitreiking!!!

Paarden:

Klasse M/Z (start om 19:30 uur)
Klassiek parcours met ingebouwde barrage

1. Julia Vos (z) Esther
2. Steven v/d Leck Nobel
3. Masha Ahmetasevic Norbert
4. Marco Wierda Nobel

Klasse L (start aansluitend)
Klassiek parcours met ingebouwde barrage

5. Julie Wesselink Esther
6. Hilda Voolstra Hadissa
7. Cecile Del Grosso Granciska
8. Femma Haan Norbert
9. Carmen Bokma Bravour
10. Laura Bakker Granciska
11. Mariska Westmaas First Z
12. Ilja Jellema Nobel
13. Fenna Vellinga Granciska

Klasse B (start aansluitend)
Klassiek parcours met ingebouwde barrage

14. Marleen v/d Meulen Nobel
15. Sandra Wijbenga Hadissa
16. Anna v/d Veen Granciska
17. Ben Adriaansz Hadissa
18. Grietine v/d Plaats Bravour
19. Marlies Wiersma Anna
20. Anthe Marije Stapensea Bravour

Klasse BB (start aansluitend)
Klassiek parcours met ingebouwde barrage

21. Natasja v/d Heide Hadissa
22. Tanja Hengst Hadissa
Prijsuitreiking!!!