Startlijst dressuurwedstrijd mei 2018

De startlijst voor de dressuurwedstrijd van zondag 6 mei en zondag 13 mei is bekend.

Op zondag 6 mei worden de klassen BB, B (1e groep) en L1 (1e groep) bij de pony's verreden en daarna worden de klassen voor de paarden verreden. Op zondag 13 mei worden de klassen B (2e groep), L1 (2e groep), L2 en M1 voor de pony's verreden.

Als je klasse wordt verreden op een dag waarbij je hebt aangegeven dat je niet mee kunt doen, dan ben je ook niet ingedeeld.

Het inschrijfgeld voor de wedstrijd is €6,00 voor de pony's en €7,00 voor de paarden. Dit kun je tijdens de wedstrijddag betalen.

Als je op de startlijst staat maar je kunt niet komen, kun je het inschrijfgeld achteraf betalen bij Bianca Bakker.

Zorg dat je op tijd aanwezig bent.
Als je moeite hebt met het inschatten van je starttijd, houdt dan rekening met 10 starts per uur.

De ponywedstrijd op zondag 6 mei start om 9:30 uur
De paardenwedstrijd op zondag 6 mei start om 18:00 uur
De ponywedstrijd op zondag 13 mei start om 9:30 uur

De proeven die tijdens de wedstrijd gereden worden kun je via de onderstaande links downloaden:
Klasse BB
Klasse B
Klasse L1
Klasse L2
Klasse M1
Klasse M2

Pony's:

Klasse BB (start om 09:30 uur)

1. Baukje Palsma Snuitje
2. Jennifer v/d Brug Roxy
3. Nadine Steegstra Macho
4. Esmena Teunissen Jannes
5. Yfke Huizenga Snuitje
6. Annenynke Buruma Macho
7. Annelyn Bruinsma Roxy
8. Fenna Verbeek Vianca
9. Femke Luik Roxy
10. Sara Diekstra Margriet
11. Yara Jansen Muriel
12. Kim Hielkema Snuitje
13. Rick de Korte Roxy
14. Samantha Mansens Snuitje
15. Janna Douma Margriet
16. Daniek Groeneveld Forever
17. Vera Blom Snuitje
18. Feline de Boer Macho
19. Fleur de Waal Roxy
20. Freya Heere Forever
Prijsuitreiking!!!

Klasse B (start om 12:00 uur)

1. Lineke Jensma Nymo
2. Jildau Tjoelker Jannes
3. Baukje Rinske van Gunst Vinny
4. Myrthe Wynandts Vianca
5. Amarens v/d Valk Roxy
6. Myrthe Bosma Forever
7. Lisanne Wielinga Vianca
8. Daniek Draaisma Muriel
9. Sanne Nicolay Shadow
10. Renske Knijft Roxy
11. Anna Gelske de Boer Forever
12. Senna de Vries Stacey
13. Benthe Zoodsma Roxy
14. Linde Hofman Vianca
15. Noor van Kammen Muriel
16. Irsa Nauta Forever
17. Ismay de Wit Vianca
18. Hein v/d Veen Roxy
19. Nynke Born Forever
20. Tycho Looijenga Snuitje
21. Raishantaly Martis Forever
22. Delano Martis Whoopy
23. Danielle Ensing Roxy
24. Jesse Jan Anjema Prinses
Prijsuitreiking!!!

Klasse L1 (start om 15:00 uur)

1. Ilse Dorenbos Shadow
2. Sanne Dorenbos Shadow
3. Bonita de Vries Forever
4. Hilde Ekema Lola
5. Ylana v/d Hoek Shadow
6. Esmee Ertem Shadow
7. Edona Dobratiqi Shadow
8. Amy Tuit Fajen
9. Annamirte Huizenga Vianca
10. Gerrianne Posthumus Anna
11. Boukje v/d Veen Simba
12. Doutzen Kleiterp Shadow
13. Bea Visser Moonlight
14. Danique Schots Fajen
15. Karin Andringa Anna
Prijsuitreiking!!!

Paarden:

Klasse B (start om 18:00 uur)

1. Julia Vos Pino

Klasse L1 (start aansluitend)

1. Hilda Voolstra Haddiesa
2. Julie Wesselink Esther
3. Cindy van Dijk Shadow
4. Sandra Wijbenga Haddiesa
5. Gaby Bergman Orlando
6. Ilse Kooiker Shadow
7. Sandra de Vries Nobel
8. Tawina Mooij Haddiesa
9. Marlies Wiersma Stef
10. Tanja Hengst Nobel
11. Hesther Blom Granciska
12. Grietine v/d Plaats Bravour
13. Jetty Brandsma Orlando
14. Nathasja v/d Heide Haddiesa

Klasse L2 (start aansluitend)

1. Angela Dijkstra Rolinda
2. Geertje Hoogland Fatima
3. Sadyah Rosema Nobel
4. Bernadette Wijbenga Haddiesa
5. Jet Velzeboer Rolinda
6. Mariska Westmaas First Z

Klasse M1 (start aansluitend)

1. Neeltje v/d Weide Granciska
2. Nanja Willemsen Orlando
3. Alex Schootstra Maamke
4. Ali Beimers Granciska
5. Jelske Groen Be Fair
6. Ilja Jellema Nobel
7. Laura Bakker Granciska

Klasse M2 (start aansluitend)

1. Fenna Vellinga Granciska
Prijsuitreiking!!!

Pony's:

Zondag 13 mei
Klasse B (start om 09:30 uur)

1. Daisy Dijkstra Affable
2. Fleur Terpstra Snuitje
3. Julia de Haan Tosca
4. Sanne Buyse Muriel
5. Roos van Remundt Margriet
6. Marije Oostenrijk Prinses
7. Fenna Oost Whoopy
8. Elza Holwerda Snuitje
9. Eva Vet Forever
10. Femke Hofman Jannes
11. Marenthe Giesing Prinses
12. Mirva v/d Woude Lola
13. Mariam Sylla Forever
14. Desi van Lier Muriel
15. Sijbrigje v/d Woude Vianca
16. Marije Osinga Simba
17. Lize de Vries Forever
18. Dian Papa Willem
19. Renate Brandsma Muriel
20. Silke Rinsma Jannes
21. Nina Schumans Simba
Prijsuitreiking!!!

Klasse L1 (start om 12:00 uur)

1. Emma Kroeze Moonlight
2. Fenna Stavleu Forever
3. Demi Mosselman Jannes
4. Femke Duyster Vianca
5. Maimouna Sylla Moonlight
6. Dewi Kool Jannes
7. Elles Hielkema Vianca
8. Isis v/d Woude Moonlight
9. Felienne Kuiken Simba
10. Eowyn v/d Kooi Willem
11. Yfke Wadman Moonlight
12. Sophie Sjoerdsma Forever
13. Nynke Smit Whoopy
14. Iris Jellesma Muriel
15. Anneke Lep Willem
16. Leonie Theodore Vianca

Klasse L2 (start aansluitend)

1. Nynke Wadman Tosca
2. Anne Froukje Hoeksma Tjerk
3. Sigrid Wip Mayflower
4. Jitske Bakker Tosca
5. Mirjam Nieuwhof Jannes
6. Jaimy Stork Tosca
7. Joanne Hoeksma Shadow
8. Janna Plat Tosca
9. Marije Stapert Springtime
10. Eline Vennema Shadow
11. Cayenna Goossen Tosca

Klasse M1 (start aansluitend)

13. Ilse Schiphof Tosca
Prijsuitreiking!!!