Uitslag groepsdressuurwedstrijd februari 2018

Op zondag 4 februari 2018 organiseerde de lesserscommissie weer de jaarlijkse groepsdressuurwedstrijd.
Lees hier de uitslagen van de verschillende klassen.

De uitslagen van de groepsdressuurwedstrijd van 4 februari 2018:
Ponies: klasse BB, klasse B, klasse L, klasse M/Z
Paarden: klasse BB/B, klasse L, klasse M, klasse Z

Klasse BB (ponies)

1e plaats (138,5 punten): Anouk Tytsma
Myrthe Bosma
Amarens v/d Valk
Sanne v/d Woude
Ismay de Wit
Jesse Jan Anjema
2e plaats (135 punten): Samantha Mansens
Jette Wolters
Delano Martis
Raishantely Martis
Anny Hoekstra
Danielle Ensing
Fleur Buijs
3e plaats (131,5 punten): Fenna Oost
Irsa Nauta
Yara Jansen
Naomi v/d Meulen
Renate Brandsma
Esmena Teunissen
Berber Regnerus
4e plaats (129 punten): Tiara Wijbenga
Lisanne Wielinga
Renske Knijft
Mirva v/d Woude
Mariam Sylla
Douwe Lodder
Desi van Lier
5e plaats (123 punten): Julia de Haan
Jildou Tjoelker
Marije Osinga
Femke Hofman
Lize de Vries
6e plaats (122,5 punten): Fenna Bosma
Margryt Meijer
Lente Bakker
Isa Riemersma
Nina Schumans
Freya Heere
Lisa v/d Wal
7e plaats (115,5 punten): Elza Holwerda
Marenthe Giesing
Hein v/d Veen
Anna Gelske de Boer
Marisa de Vries

 

Klasse B (ponies)

1e plaats (205 punten): Jelke Bakker
Anna-Mirthe Huizenga
Tessa Siersema
Emma Kroeze
Annalies de Vries
2e plaats (203 punten): Boukje v/d Veen
Marin van Zuidam
Fenna Stavleu
Linde Hofman
3e plaats (196 punten): Nynke Born
Nynke Smit
Daniek Draaisma
4e plaats (192 punten): Baukje Rinske van Gunst
Lineke Jensma
Lianne de Bruijn
Ilja Bouma
Doutzen Kleiterp
Dewi Kool
5e plaats (183 punten): Myrthe Wijnandts
Senna Keizer
Amarins Keizer
Cheryl Antonisse
Sanne Nicolai
6e plaats (180 punten): Bea Visser
Benthe Zoodsma
Sijbrigje v/d Woude
Lotte Huisjes
Marije Oostenrijk

 

Klasse L (ponies)

1e plaats (209 punten): Emma Pijlman
Aeryn v/d Aker
Levi Veenstra
Sophie Sjoerdsma
Femke Duyster
Froukje Groeneveld
Iris Jellesma
2e plaats (201 punten): Kris Torensma
Maite Stienstra
Nynke Wadman
Yfke Wadman
Joanne Hoeksma
Dilaya Hiemstra
3e plaats (197,5 punten): Anneke Lep
Ylana v/d Hoek
Karin Andringa
Desiree Zijlstra
Ilse Schiphof
Isa Lautenbach
Shannon Antonisse
Fenna van Bijnen
4e plaats (196,5 punten): Eva van Marrum
Hannah Osinga
Siebrich Osinga
Daisy Dijkstra
5e plaats (196  punten): Berna Sierksma
Berber Swart
Femke Botma
Nina de Jong
Tjeska Bijlsma
Rianne Osinga
6e plaats (195 punten): Sigrid Wip
Jitske Bakker
Oliwia Szulinska
Sara Redlinska
Rachel Veenstra
7e plaats (194,5 punten): Hanna Gerlind Ekema
Hilde Ekema
Anna Froukje Hoeksma
Maimouna Sylla
Isis v/d Woude
8e plaats (191,5 punten): Mirjam Nieuwhof
Aletta v/d Bosch
Mare Brandenburgh
Elles Hielkema
9e plaats (191 punten): Anthe Marije Stapensea
Marlies Wiersma
Myrthe de Vries
Michelle de Ruiter
10e plaats (189,5 punten) Félienne Kuiken
Janna Plat
Ylva Postma
Mare Toering
11e plaats (188,5 punten) Dian Papa
Eliza Timmer
Eline Vennema
Cayenne Goossen
12e plaats (184 punten) Éowyn v/d Kooi
Jaimy Stork
Ninthe Polstra
Philine Hofman
Welmoed de Vries

 

Klasse M/Z (ponies)

1e plaats (187,5 punten) (M): Marjolein Veenstra
Marrit Vennema
Anne Marit Tjemmes
Ilse Dorenbos
Sanne Dorenbos
2e plaats (186,5 punten) (Z): Amy Tuit
Edona Dobratiqi
Esmee Ertem
Tabe Annema
Noor Reyers
Malissa Verbeek

Klasse B/BB (paarden)

1e plaats (192 punten) (B):
Gemiddeld 6,4
Sandra de Vries
Tawina Mooij
Annette van Dolder
Rob van Dalen
Ilse Kooiker
Gaby Bergman
2e plaats (126 punten) (BB):
Gemiddeld 6,3
Therese Bouwens
Tessa Kramer
Nadine Beusen
Trynke Sjoerdsma
Mina Hielkema
3e plaats (122 punten) (BB):
Gemiddeld 6,1
Erika Venis
Nathasja v/d Heide
Jetty Brandsma

Klasse L (paarden)

1e plaats (192 punten): Elly Penninga
Anneke de Vries
Mariska van Kleef
Sadyah Rosema
2e plaats (187 punten): Cecile del Grosso
Monique Zijlstra
Hilda Voolstra
3e plaats (183,5 punten): Angela Dijkstra
Hedzer Klarenbeek
Mascha Terlouw
Anneke Roedema
Naomi Bouma
4e plaats (181,5 punten): Maike Voolstra
Nicole Heiliegers
Anna v/d Veen

Klasse M (paarden)

1e plaats (203,5 punten): Masha Ahmetasevic
Caroline Alberts
Laura Bakker
Sandra Wijbenga
2e plaats (202,5 punten) Alex Schootstra
Antje Poppinga
Jacobien Ferwerda
Stephanie
3e plaats (185,5 punten): Samantha Kuipers
Cindy van Dijk
Nicole Schievink
Hetty de Wit
Julie Weeselink

Klasse Z (paarden)

1e plaats (214,5 punten): Carmen Bokma
Bianca Bakker
Steven v/d Leck
Mariska Westmaas
2e plaats (207 punten) Margriet de Vries
Jet Velzeboer
Jildau de Wit
Ben Adriaansz
Ilja Jellema
Jildau Renders
Fenna Vellinga
3e plaats (191,5 punten): Esther Wierda
Marco Wierda
Anna Olteanu
Christina Antonescu
Grietine v/d Plaats