Uitslag springwedstrijd juli 2018

Op zondag 8 juli jongstleden organiseerde de lesserscommissie weer een springwedstrijd voor alle jongens, meisjes, mannen en vrouwen van de Manege Molenruiters. Lees hier de uitslag van de verschillende klasses.

Uitslag van de springwedstrijd voor de pony's:

Klasse C
    Stijlpnt Tijd
1. Daniek Groeneveld 33 110,9
2. Berber Regnerus 32 86,0
3. Mirthe v/d Wal 32 108,7
4. Yfke Huizenga 32 117,8
5. Annenynke Buruma 32 131
6. Nadine Steegstra 31 113,6
7. Louise Bouma 30 126,4
 
Klasse BB
    Strafpnt Tijd
1. Fenna Oost 0 59,9
2. Anny Hoekstra 0 60,8
3. Desi van Lier
Roos van Remundt
0 62,1
5. Myrthe Bosma 0 63,9
6. Janny Valk 0 64,7
7. Lenthe Bakker 0 64,9
8. Eowyn v/d Kooi 0 67,6
9. Herre Koenen 0 71,0
10. Danielle Ensing 0 72,3
11. Fabienne de Jong 0 75,0
12. Kimberley Vonk 0 81,6
13. Ismay de Wit 0 93,8
14. Linde Hofman 4 83,0
15. Isa Riemersma 4 86,7
16. Kris Torensma 4 87,3
17. Janna Plat 4 87,6
18. Irsa Nauta 4 100,7
19. Kishandy Strickx 4 107,0
20. Samantha Mansens 4 108,2
21. Baukje Palsma 4 120,1
22. Terra Finnema 8 136,3
23. Douwe Lodder 8 144,0
24. Hein v/d Veen 12 100,8
25. Yara Jansen 12 102,0
26. Amarens v/d Valk 12 110,0
Uitgebeld Naomi v/d Meulen
Lineke Jensma
Amarins Keizer
Femke Luik
Jennifer v/d Brug
Rick de Korte
Lisanne Wielinga
Ylse
Annelyn Bruinsma
Kim Hielkema
Raishantaly Martis
   
Niet gestart Sanne Buyse
Sara Diekstra
Renske Knijft
   
 
Klasse B
    Strafpnt Tijd
1. Rachel Veenstra 0 53,2
2. Tessa Siersema 0 55,5
3. Noor van Kammen 0 55,8
4. Sigrid Wip 0 56,4
5. Yfke Wadman 0 57,0
6. Bea Visser 0 58,2
7. Ilse Schiphof 0 59,4
8. Sascha van Dam 0 61,4
9. Amber Theuns 0 64,7
10. Nynke Smit 0 65,4
11. Marin van Zuidam 0 65,7
12. Julia de Haan 0 74,4
13. Doutzen Kleiterp 4 67,5
14. Benthe Zoodsma 4 71,3
15. Froukje Groeneveld 4 84,0
16. Desiree Zijlstra 8 85,4
17. Anneke Lep 12 83,5
18. Karin Andringa 12 102,4
19. Jesse Jan Anjema 12 130,0
20. Lisa v/d Wal 16 163,0
Uitgebeld Dian Papa
Myrthe Wynands
Tiara Wijbenga
Tycho Looijenga
Emma Kroeze
Marije Osinga
Boukje v/d Veen
Marije Oostenrijk
Nina Schumans
   
Niet gestart Hannah Osinga    
 
Klasse L
    Strafpnt Tijd Strafpnt barrage Tijd barrage
1. Esmee Ertem 0 64,1   0 27,0
2. Eline Vennema 0 57,9   0 35,6
3. Tjeska Bijlsma 0 61,4   4 59,4
4. Nina de Jong 4 63,6    
5. Isa Lautenbach 4 75,7    
6. Gerianne Posthumus 4 79,2    
7. Eliza Timmer 12 85,7    
Uitgebeld Dewi Kool
Danique Schots
   
 
Klasse M
    Strafpnt Tijd Strafpnt barrage Tijd barrage
1. Lisa Jensma 0 58,7   4 33,6
2. Nynke Wadman 12 90,3    
Niet gestart Marjolein Veenstra        

Uitslag van de springwedstrijd voor de paarden:

Klasse BB
    Strafpnt Tijd Strafpnt barrage Tijd barrage
1. Sandra de Vries 0 49,3   0 30,9
2. Jildau Renders 0 60,6   0 34,4
3. Gaby Bergman 0 58,3   4 57,5
4. Tawina Mooij 4 77,1    
5. Anette van Dolder 4 106,3    
6. Daisy Dijkstra 8 96,0    
Uitgebeld Angela Dijkstra        
 
Klasse B
    Strafpnt Tijd Strafpnt barrage Tijd barrage
1. Tabe Annema 0 62,0   0 30,6
2. Jet Velzeboer 0 62,5   0 33,0
3. Laura Bakker 0 63,1   0 39,4
4. Marlies Wiersma 0 58,6   Val  
Niet gestart Michelle de Ruiter        
 
Klasse L
    Strafpnt Tijd Strafpnt barrage Tijd barrage
1. Jildau de Wit 0 55,6   0 26,2
2. Julie Wesselink 0 57,4   0 28,2
3. Noa Hoekstra 0 50,2   0 28,6
4. Anthe Marije Stapensea 0 48,6   0 28,8
5. Ben Adriaansz 0 53,8   0 29,3
6. Cecile del Grosso 0 59,1   0 30,4
7. Mariska Westmaas 0 64,2   0 38,5
8. Ilja Jellema 4 55,2    
9. Anna v/d Veen 4 56,5    
Uitgebeld Hilda Voolstra        
 
Klasse M
    Strafpnt Tijd Strafpnt barrage Tijd barrage
1. Femma Haan 0 56,4   0 27,2
2. Masha Ahmetasevic 0 60,1   0 37,4
 
Klasse Z/ZZ
    Strafpnt Tijd Strafpnt barrage Tijd barrage
1. Julia Vos (ZZ) 0 58,4   0 25,7
2. Steven v/d Leck 4 56,2